Özel Ders Yüzme Kursları

Özel Ders Yüzme Kursları

Özel Ders Yüzme Kursları

Özel Yüzme Dersleri , yeni başlayan yüzme  seviyesi , spor geçmişi ve suya karşı adaptasyonu değerlendirilerek Özel ders proğramları hazırlanabilir. Ege Spor Kulübü yüzme eğitimlerimizde tüm yaş gruplarındaki erkekler,bayanlar ve aileleriyle eğitim görebilirler.  Denizli Özel yüzme kursu ,Çalışmalarımız paket proğram şeklinde katılım gösterebilirler. Günlük özel  ders kayıtları 2 gün üzerinde anlaşmalı kayıtlar yapılmaktadır . Yüzme Kursu Her ders 1 saat sürmektedir. Seviye tespit edildikten sonra çalışmalar yapılmaktadır. Kısa zamanda Özel ders Eğitimi sonunda kursiyer; doğru nefes alıp verme ve düzgün kulaç tekniği ile dışarıdan bakıldığında yüzücü stiline benzer yüzmeyi öğrenmiş olur.

Denizli Özel yüzme Kursu Proğramları hafta içi ve Haftasonları yapılmaktadır.

1.Suda boğulma korkusunu yenmek:

2.Yüzme Öğretmek

3.Yüzme Stil Geliştirmek 

Sağlığınızı yüzme sporu ile koruyun!  Aralıksız 20-30 dakika yüzmek için yüzme tekniklerinin öğrenilmesi şarttır. Suda çırpınarak, kısa mesafe yüzmek için olağanüstü efor sarfetmek size istediğiniz şekilde fayda sağlamaz. Yetişkinlerde Yüzme  sağlık ve diyet amaçlı olarak yüzme sporu yapmanızı sağlayacak yüzme tekniklerini öğreterek hazırlayacaktır. Kilo verme ve sağlık amaçlı yüzme sporu yapabilmek için öncelikle yüzme seviyenizin belirli bir düzeye ulaşması gerekmektedir. Yüzme sporunda  Kalp krizi riskini azaltır, vücudun üst solunum yolu enfeksiyonlarına karşı direncini arttırır, stresinizi azaltır, gündelik hayatın gerektirdiği enerjiyi verir, yeni insanlarla tanışıp yeni dostlar edinmenizi sağlar, eklem iltihabı  riskini azaltır, eklem aşınmasını yavaşlatır, bel fıtığı tedavisi için birebirdir, kalp – damar dolaşımınızı attırır.

Denizli Özel Yüzme özel derslerimiz ise aşağıdaki gibidir; 

– Yüzme bilmeyenlere yüzme eğitimi verilmesi ;

– Yüzme stillerinizin  ve tekniklerin geliştirilmesi , düzeltilmesi;

– Kondisyon ve vücut formunuzu korumaya yönelik alıştırmalar yaptırılması;

– Su korkusunu yenme çalışmaları yaptırılması.

– Stres atmak isteyenlere yönelik  ise kurs çalışmalarımız mevcuttur.

* Fazla korkularınız var ise  size özel ders olarak verilir.

Denizli Ege Spor Kulübün de Kimler özel yüzme yetişkin yüzme dersi almalı , Su korkusu olanlar, önceden boğulma tehlikesi yaşayanlar, fazla vakti olmayanlar, acelesi olanlar, engelli arkadaşrımız, kısa sürede yüzme öğrenmek isteyenler özel yüzme dersi alabilirler.

Denizli Özel yüzme ders saati tamamen esnek olduğu için yetkili uzman antrenörümüzle görüşerek size uygun saatlerde hafta içi veya hafta sonu planlanabilir.

Denizli Ege Spor Kulübümüzde özel yüzme dersi yapılırken izleyebilir ve özel yüzme dersi alacağınız yüzme hocanız ile detayları görüşebilirsiniz.

Not : Kayıt yaptırdığınızda , Derslere başladığınız itibaren gelmediğiniz derslerin telafisi veya ücret iadesi yapılmaz.