Lisanslı Sporcu

Lisanslı Sporcu

Lisanslı Sporcu

08- 20 Yaş Lisanslı Sporcularımız ; sosyal, duygusal, bilişsel ve fiziksel gelişimlerini dikkate alınarak , Çeşitli aktivitelerde egzersiz , kuvvet , sürat , dayanıklık , Kuvvette Devamlılık gibi Çalışmaları ile denge, esneklik ve koordinasyon gibi motor beceri yetilerini ve bağışıklık sistemini geliştirirler.  Ayrıca yüzme ,triatlon ve monopalet baranşında lisanlı sporcularımızın  özgüven, liderlik, karar verme gibi sosyal gelişimlerini daha çok destekler.

* Sporcularımızın yüzme ,triatlon ve monopalet antrenmanlarında uzman antrenörlerimiz görev yapmaktadır..
* Spor okullarımıza katılan sporcularımızın gerekli olan teknik temel eğitimlerini aldıktan sonra, lisanslı olarak antrenman grubu olarak  katılım yapılmaktadır.


* Lisanslı Sporcularımız  için Hafta içi ve Hafta sonu  Kurs Çalışmalarımız devam etmektedir.                 

* Sporcularımızın Covid19 Önlemleri Alınmakta olup , Çocuklarımızın Sağlıklarını her han Gözlemlemekteyiz.

 Sporcularımızın Antrenmanları ,

Hafta İçi ve Hafta sonu  2 Günlük Gruplarımız : Pazartesi-Salı-  Çarşamba-Perşembe- Cuma-Cumartesi-Pazar günleri olup Haftada  9 Antrenman Yapılmaktadır.

Sporcularımız için yapılan antrenmanlar sonucunda Türkiye Yüzme Federasyonu , Türkiye Triatlon  Federasyonu ve Türkiye Su Altı Yüzme Federasyonun Belirlediği  Yıllık Yarışma Programlarına göre yarışmalara girmeye hak ederler.

Bizleri Haberler ,Multimedia , etkinlikler ve Sosyal medya  Bölümünden takip edebilirsiniz....