04-12 Yaş Yüzme Kursu

04-12 Yaş Yüzme Kursu

04-12 Yaş Yüzme Kursu

04- 12  Yaş Çocuk  Grubu Yeni Başlayanlar için  Sportif Beceri ve Koordinasyon Kazanımı Çalışmalarıdır.

Bu yaştaki Çocuklarımızın sosyal, duygusal, bilişsel ve fiziksel gelişimlerini dikkate alınarak derslerimiz yapılmaktadır.

Çeşitli aktivitelerde egzersiz ve oyunlarla çocuklarımızın sürat, denge, kuvvet, esneklik ve koordinasyon gibi motor beceri yetilerini ve bağışıklık sistemini geliştir. Ayrıca özgüven, liderlik, karar verme gibi sosyal gelişimlerini destekler. 

 04- 12  Yaş Yeni Başlayanlar için   ;

* Küçük Yaş guruplarında  alanında  2 uzman antrenörlerimiz görev yapmaktadır.


*Gruplarda Esneklik, el-ayak koordinasyonu, denge, kuvvet ve çeviklik becerilerini geliştirmek, aynı zamanda temel jimnastik hareketlerini en iyi Şekilde öğretmektedir.

*Spor okullarımıza katılan sporcularımızın gerekli olan yeteneğini temel eğitimi aldıktan sonra, lisanslı olarak Altyapı ve Antrenman grubu olarak  katılma şansı bulacaklardır.

* Yüzmede Önemli olan Jimnastik hareketleri, kız ve erkek çocuklarda fiziki ve ruhsal gelişimi destekleyen, özellikle başlama yaşı oldukça erken olan (4 ile 12 yaş arası) olimpik bir branştır.

* Yaş gruplarında Duruş, denge ve gelişim sorunu yaşayan çocuklar için çok önemli katkıları olduğu gözlemlenmiştir.

Yeni Başlayanlar için  ; Hafta içi ve Hafta sonu  Kurs Çalışmalarımız devam etmektedir.

Kurslarımızda Covid19 Önlemleri Alınmakta olup , Çocuklarımızın Sağlıklarını her han Gözlemlemekteyiz.

Hafta İçi 2 Günlük Gruplarımız : Salı- Perşembe / Çarşamba Cuma

Hafta Sonu : Cumartesi Pazar Günleri

Hafta İçi 3 Günlük Gruplarımız : Pazartesi-Çarşamba-Cuma / Salı-Perşembe-Cumartesi

* Her Küçük Yaş grubunda alanında 2 uzman Antrenör görev yapmaktadır.

* Denge, el-ayak koordinasyonu, kuvvet , Esneklik ve çeviklik becerilerini geliştirmek, aynı zamanda temel jimnastik becerililerinin  en iyi şekilde öğretmeyi hedeflemektir.

* Kulübümüze  katılan sporcular, yeteneklerine göre gerekli olan temel eğitimi aldıktan sonra, Spor Kulübümüzün lisanslı Sporcusu olarak resmi müsabakalara katılma şansı bulacaklardır.

* Çocuklarımızın arasında yaygın olarak görülen hiperaktivite problemlerinin çözümü için uzmanlar tarafından tavsiye edilen bir branştır.