Telefon
WhatsApp
Resmi Web Sitemize Hoş Geldiniz .... Sayfa Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz...

Bahar Dönemi Yüzme Kursu Kayıtlarımız Başlamıştır...

Bahar Dönemi Yüzme Kursu Kayıtlarımız Başlamıştır...

5-17 YAŞ  DENİZLİ YÜZME KURSU 

DENİZLİ BAHAR DÖNEMİ YÜZME KURSU KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.

  Denizli Ege Spor Yüzme Kulübü okulumuzun çalışmalarımızda 1 eğitmen 8  öğrenci ile çalışmaktadır. 1 Ay içinde 8 ders 12 saat sürmektedir. Havuzlarımız strerilizasyonu günde 3 kez ölçülmektedir.

  Antrenörlerimiz branşında uzman kişilerdir. Havuzumuz küçükler için eğitim havulzarı vardır. Diğer büyük havuzlarımız 25 Mt  ve 18 M uzunluğunda 12,5Mt ye 8 metre genişliğinde 2.00 Mt , 1.60 derinliğindedir. Havuzumuz 6 kulvarlı olarak kullanılmaktadır. Havuzumuz su ısıtmalı ve ortam sıcaklıgı sanayi tip kloriferlidir. Bu sayede 12 Ay hizmet vermektedir.

  Havuzlarımız Denizli Atatürk Kapalı Yüzme Havuzu Tesislerinde yapılmaktadır. Havuzumuz Antibakteriyel havuzdur. Bakteri üretmez. Ph ve klor değerleri sürekli ölçülmektedir. Sporcu velileri için izleme alanı ve kafeteryamız mevcuttur. 

Müracaat: Antrenör Serhat Kaynak / Tel-Whatsap : 05348279828 

Not : Ders esnasında gelen Çağırıları  zaman zaman açamamaktayız. Lütfen açılmayan telefonlarda whatsapp üzerinden iletişim kuralım değerli spor severlerimize geri dönüş sağlacaktır. İlgilerinizden Dolayı Teşekkür ederiz.

Paylaş:

Etiketler: Yüzme, Denizli Yüzme, Denizli-Yüzme-Kursu, Denizli, Denizli-Çocuk-Yüzme-Kursu, Denizli-Yüzme-Kursu-Fiyatı, Ege-Spor-Kulübü, Ege Spor Kulübü